C36

C36.

Kontrol yolundan toplam hendek bakımını tek geçişte ekolojik olarak en uygun şekilde mi gerçekleştiriyorsunuz? C36 biçme-tırmık kombinasyonu ile hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Setler ve hendekler, bir kesme çubuğu ve/veya tırmıkla donatılmış, hidrolik olarak çalıştırılan kol(lar) aracılığıyla verimli bir şekilde korunabilir. Çeşitli seçenekler, her koşul için uygun bir makineyi bir araya getirmenizi sağlar.

Her zaman uygun bir makine

C36, Fendt 200 V/F 2018 serisine birlikte veya ayrı ayrı monte edilebilen bir arka ve bir ön üst yapıdan oluşur. Her kombinasyon için farklı standartlaştırılmış direk uzunlukları ve ekipman tiplerinden bir seçim yapılabilir. İstenirse, makine ek bir destek tekerleği ile veya olmadan donatılabilir. Bu seçenekler sayesinde hemen hemen her müşteri isteği ve durumu için uygun bir makine bir araya getirilebilir.

Özellikler

 

Boyutlar (LXWXH) 8.40 x 1.60 x 1.60 m (iş), 6.20 x 2.00 x 1.60 m (taşıma)
Malzeme 3 mm St52
Ağırlık 2.850 – 3.100 kg
Renk Turuncu RAL 2004
Hidrolik kurulum 1 adet yüke duyarlı ve 1 adet dişli pompa, (yarı) oransal valfler
Hidrolik tank 90 L emme ve dönüş filtreli
Hidrolik yağ  N46
mürettebat 1 kişi

Mevcut aletler:

C36, eklentiler olmadan standart olarak gelir. CAS arka üst yapısı genellikle bir tırmıkla ve CVS ön üst yapısı bir kesme çubuğu ile donatılmıştır.

Tırmık
Conver Alüminyum tırmık (CHA), eleman başına 3 diş, ağır hizmet tipi kayışlar, geniş diskler ve alüminyum elemanlarla standart olarak gelir. 11, 13, 15 veya 17 elemanlı bir tırmık arasından seçim yapabilirsiniz. Hidrolik tekerlek ayarı, çift destek tekerleği ve hidrolik katlanır ataşman gibi seçeneklerle tırmığı tam istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Kesici çubuk
Conver kesici çubukların tümü, çift etkili bıçaklı ESM tipidir. Muhtemelen kavisli uç parçası ile farklı uzunluklar mevcuttur. Biçme çubuğu, ön yapıya bağlantı için bir bağlantı ile donatılmıştır. Her kesici çubuk standart olarak mekanik bir çarpma bariyeri ve bir bıçak seti ile birlikte gelir.

TOP