Biçme ve Hasat

Biçme

MB-F 209 kesici, makinenin önüne ve hidroliğine kolayca takılır. Bu çift taraflı kesim   ESM Busati bıçak çubuğu, yağlama için su gerektirmez. Bu nedenle kıyılarda, sığ sularda ve hatta bataklıklarda da kullanılabilir.
MB-F 209, güçlü bir kesme kapasitesine sahiptir ve daha kalın taraklar için kullanılabilir.

Cihaz

Su yolları ve bataklık alanlar her zaman hak ettikleri ilgiyi görmezler. Bazı durumlarda bu, doğal akışı da değiştiren zararlı yabani otların, sazlıkların ve su bitkilerinin salgınıyla sonuçlanır.
Ek olarak bu, sonunda çevresel rahatsızlıklara neden olabilir:
Bataklık oluşumu, vebalar, çürümeler, drenaj sorunları, kokuşmuş su kaynakları vb. Periyodik olarak biçme ve hasat ile bakım yapılması şarttır.
  • Verimli cihazlar için tipik siteler
  • Doğal parklar ve rezervuarlar
  • Özel ve halka açık havuzlar
  • Bataklık ve Nehir atık suları

hasat

Standart bir Toplama tırmığı olan MB-R350, 7 ft'den 11 ft'ye kadar uzatılabilir ve tüm kesilmiş malzemeleri (su bitkileri) toplamak ve taşımak için kullanılabilir. Gerekirse, alglerin, çöplerin veya petrol sızıntısı emicilerinin eklenmesini sağlamak için rafa drenaj delikleri olan bir ağ veya ince çelik plakalar da yerleştirilebilir.
YÜKSEK İPUCU Toplama tırmığı, atıkları, yosunları, yüzen kalıntıları ve emicileri toplayabilir (petrol sızıntısı temizleme). Bir römork veya konteynere boşaltmayı kolaylaştırır.
tırmıklama (istek üzerine)
MR-R209 tırmığı, kıyı alanında kesilmiş malzeme bulunduğunda kullanılabilir. Standart toplama tırmığı ile bitkilerin ve malzemelerin toplanabilecekleri suya tırmıkla alınmasına yardımcı olur.
Toplama tırmığı için cihaz
Kesilen su bitkilerinin hızlı toplanması çok önemlidir. Belki de kesmek kadar önemlidir. Suda bırakılırlarsa diğer organizmalar için gübre haline gelirler. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede çıkarılması tavsiye edilir.
TOP